Kuchnie na wymiar – Poznań

Każda z naszych wyjąkowych kuchni jest projektowana i wykonywana na zamówienie, unikalna w swojej specyfikacji i dostosowana do dokładnych wymagań jej właścicieli. To właśnie ta wszechstronność jest kluczem do naszego sukcesu. Nasi wykwalifikowani eksperci od projektowania kuchni będą ściśle współpracować z Tobą, aby stworzyć całkowicie unikalny projekt kuchni na zamówienie, który w każdym calu będzie idealnie pasował do Twoich wytycznych i potrzeb.  Mnogość wyboru materiałów, kolorów i faktur frontów zapewni konfigurację niepowtarzalnej zewnętrznie kuchni. Możesz nawet zdecydować się na zastosowanie unikalnego wzoru lub specjalistycznego lakieru, dzięki czemu Twoja kuchnia będzie jeszcze bardziej spersonalizowana.

Kuchnia – Poznań

Twoje szafki mogą być również ozdobione wybranymi uchwytami lub gałkami. Pozyskujemy je od najlepszych dostawców, w różnych kształtach, rozmiarach i materiałach, co pozwala jeszcze bardziej dostosować wygląd Twojej kuchni do indywidualnego zamówienia. Zajmujemy się również pozyskiwaniem i dostarczaniem szerokiej gamy powierzchni roboczych – od skomplikowanych granitów o naturalnych wzorach po czyste, proste blaty z kompozytu. Nasze realizacje wykonujemy nie tylko w Poznaniu, ale także okolicach.

Stolarz Poznań

Jesteśmy doświadczoną firmą stolarską z Poznania, zajmującą się produkcją mebli na wymiar. Naszym celem jest stworzenie wysokiej jakości mebli, które doskonale wpasują się w Twoje wnętrze i spełnią Twoje oczekiwania.

Oferujemy kompleksową pomoc, wsparcie od projektu, aż po dostawę i montaż mebli. Nasz zespół stworzony przez projektantów i stolarzy jest skutecznym rozwiązaniem Twoich marzeń o idealnie dopasowanych meblach.

Meble na wymiar

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją wyjątkowych zabudów meblowych, które doskonale wypełniają przestrzeń Twojego wnętrza i spełniają Twoje indywidualne potrzeby.

Nasze doświadczenie i pasja w osiągnięciu wysokiej jakości wykonania mebli sprawiają, że każde nasze zabudowy meblowe będą nie tylko estetyczne, ale także praktyczne.

Dlaczego Lynx Meble?

Wizualizacje 3D

Projektowanie 3D daje nam możliwość uzyskania idealnej dokładności.

Indywidualny projekt

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Nie powielamy schematów.

Zobacz nasze realizacje
i przekonaj się, że warto nam zaufać!